Left
Vasaras nometne "Informācija demokrātiskā sabiedrībā"
Right
Klubs "Māja"

Jaunatnes organizācija Klubs "Māja" jaunieši 2021. gada vasarā organizēja nometni jauniešiem "Informācija demokrātiskā sabiedrībā". Šajā nometnē jaunieši ikdienu iesaistījās aktivitātēs, kas saistītas ar trīs aktuāliem tematiem – demokrātiskā lejupslīde, dezinformācija un pilsoniskā aktivitāte. Kā saka Klubs "Māja" - vasaras nometnēm piemīt nekur citur nesastopama burvība, jo tas nav kā ierasties uz pāris stundu pasākumu, kur apmainīties ar informāciju un uzreiz pēc tam atgriezties savā dzīvē. Šo nedēļu mēs dalījām savas dzīves viens ar otru. 

Nometne norisinājās projekta "Pilsoniski aktīvi jaunieši reģionos" ietvaros, kura mērķis ir veicināt jauniešu izpratni par iesaistes iespējām mūsdienu sabiedriskajā aktīvismā, tāpat kā veicināt to integrāciju vietējā kopienā ar mērķi veidot pilsoniski aktīvas un saliedētas kopienas reģionos. 

Īstenojot šādas un citas aktivitātes, nometnē iesaistītie jaunieši veicinājuši savas kompetences un nu kļuvuši par par aktīviem Hausa biedriem, kuri turpina satikties pasākumos un biedrības mājīgajā birojā.

Kontakti
birojs@klubsmaja.lv