Uzzini, kur Latvijā jaunieši ir ieguldījuši savu enerģiju!
Biedrība "Laiks Jauniešiem"

Ņemot vērā smago situāciju Pasaulē un Latvijā ar Covid-19 izplatību un dažādiem ierobežojumiem, biedrības “Laiks Jauniešiem” jaunieši pieņēma lēmumu no 2020. gada marta mēneša uzsākt plašu labo darbu akciju - labdarības maratonu “Roku Rokā”, kura ietvaros veic bez maksas pārtikas, nepārtikas un apģērbu paciņu nodrošināšanu grūtībās nonākušajām ģimenēm, cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un vientuļajiem pensionāriem.

Biedrība "House of Hope"
Organizācija "House of Hope" augusta mēnesī rīko radošās darbnīcas un viens no galvenajiem pasākumiem ir talantu šovs “Creativity”, kurā jaunieši un jaunietes var parādīt savus talantus -  dziedāšanā, vijoles un ģitāras spēlē, kā arī mūzikas komponēšanā. Talanti ir dažādi sākot no mūzikas un sporta līdz dzejas rakstīšanai. 
Jauniešu biedrība “DAGNE”
Jauniešu biedrība “DAGNE” 2021./2022. mācību gadu uzsākot iepriecināja 130 jaunizveidotā Krāslavas novada pirmklasniekus. Šai dienai biedrība gatavojās vairākus mēnešus, uzrunājot uzņēmējus, lai kopīgiem spēkiem sarūpētu dāvanas pirmās klases skolēniem, labdarības akcijas “Mūsu bērni – Mūsu spēks” ietvaros.
Biedrība “Jaunatne Smaidam”
Biedrība "Jaunatne smaidam" vasaras laikā īsteno vismaz 7 starptautiskās brīvprātīgā darba nometnes, tajās iesaistot ap 60 jauniešus no visas pasaules.
Biedrība "1st Place"
2019.gadā biedrība “1st Place” “Pumpurs” programmas ietvaros organizēja vairākas aktivitātes, no kurām viena bija draudzības spēle “Simtgades mačs”, kurš norisinājās starp lēmumu pieņēmējiem un jauniešiem. Tika izveidotas četras komandas, Gulbenes novada domes deputāti, Gulbenes novada pašvaldības izpildvara, Gulbenes pilsētas jaunieši un Gulbenes novada jaunieši.
Ogres novada Jauniešu dome

"Sevis meklējumos." pasākuma mērķis ir palīdzēt jauniešiem “atrast sevi”, saprast sevi un savas emocijas un nepazust mūsdienu informācijas plūsmā un influenceru uzspiestajos viedokļos.

Ogres novada Jauniešu dome

"Jaunietis un finanses" pasākuma mērķis ir izglītot jauniešus par finansēm, finanšu pratību, ņemot vērā, ka izglītības iestādēs par to tiek runāts pārāk maz, un daudzi jaunieši nespēj “pareizi” rīkoties ar savām finansēm.

Latvijas Debašu asociācija "Quo Tu Domā?"
Bezmaksas sešu mēnešu skola, kurā jaunieši un skolotāji no visiem Latvijas vēsturiskajiem novadiem apgūst debašu, medijpratības un kritiskās domāšanas prasmes. Pie mums ir viesojušies lektori no Kembridžas Universitātes, Stokholmas Universitātes ar sasniegtiem rekordiem pasaules debašu čempionātos, kā arī savas jomas eksperti medijos, vides zinībās un ekonomikā.
Latvijas Debašu asociācija "Quo Tu Domā?"
Pēc 20 gadu pauzes Latvijā jau ceturto gadu pēc kārtas tiek veidota atlase skolēnu pasaules debašu čempionātam. Ik gadu 50-100 Latvijas skolēnu iziet cauri trīs līmeņu atlasei un treniņiem, lai nonāktu izlases top 4. Debašu izlases dalībnieki bez maksas katru nedēļu apgūst prasmes no brīvprātīgiem Latvijas profesionāliem debašu treneriem.
Latvijas Jauniešu organizācija Tellus
Pandēmijai sākoties, desmit Latvijas Jauniešu organizācijas Tellus aktīvisti radīja platformu ADVANCE, kas ir trīs dienu debašu pasākums tiešsaistē. ADVANCE uzņēma 180 jauniešus no visas Eiropas, kuri darba grupās (komitejās) debatēja par Eiropā aktuāliem problēmjautājumiem. Lai jauniešiem palīdzētu labāk izprast konferencē apspriestās tēmas, pirms pasākuma tika veidota podraide par katru no problēmjautājumiem.
Biedrība "Dēms"
Kā viens no tradicionālajiem biedrības pasākumiem sabiedrisko aktivitāšu virzienā – labdarības izsole “Obligāti vajag”. Tā ir iespēja ikvienam izsolīt savas mantas, dodot tām otru dzīvi jaunu saimnieku rokās, un iegūtie līdzekļi tiek novirzīti sabiedriska labuma aktivitātēm, piemēram, sociālajās mājās dzīvojošo senioru mazo sapņu piepildīšanai.
Biedrība "tabureTE"
Biedrība "tabureTE" īsteno notikumu un aktivitāšu konceptu “Pagalma panika”, kas paplašina robežas, lauž iestagnējušus stereotipus, runā par aktuālo 21. gadsimta mainīgajā pasaulē un atklāj kultūras norišu daudzējādos formātus.