Uzzini, kur Latvijā jaunieši ir ieguldījuši savu enerģiju!
Olaines Jauniešu centrs "Popkorns"

Olaines Jauniešu centra "Popkorns" dzimšanas dienas svinības ir pasākums, kuru organizē jaunieši no jauniešu domes, kā arī citi brīvprātīgie jaunieši, paši izdomājot, kādas būs aktivitātes. Jaunieši atrada veidus kā šo svinīgo notikumu realizēt arī Covid-19 pandēmijas laikā.

Cēsu novada Jauniešu dome

Cēsu novada jauniešu dome ieņem nozīmīgu vietu Cēsu novada pasākumu organizēšanā, palīdzot attīstīt radošumu, plānošanu, sadarbību un veidojot piederības sajūtu savam novadam.  Jaunieši piekopj senas tradīcijas jau 20 gadu garumā, bet veido arī jaunas.

Jelgavas jaunieši

Jauniešu organizētais pasākums “Neona sporta festivāls” tika rīkots ar Jelgavas pašvaldības iniciatīvu projektu konkursa "Jaunieši var!" atbalstu un sadarbībā ar pašvaldības iestādi "Sporta servisa centrs".

Liepājas BJC "Jauniešu māja", Liepājas skolēnu dome un Jauniešu mājas padome

Talantu konkurss "Open vision". Pasākums, kur jauniešiem bija iespēja parādīt savas radošās dotības, veidot jaunus kontaktus, dalīties ar savu pieredzi un labi pavadīt laiku jauniešu vidū.

Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs KVARTĀLS

Līvānu jaunieši jau ceturto reizi organizēja koncertu "Divas Dabas". Jaunieši paši piedalījās koncertā kā dalībnieki muzicējot un dziedot. Kā arī jaunieši paši saviem spēkiem dekorēja visu kvartāla laukumu ar lampiņām, karodziņiem un daudz citām dekorācijām.

Ogres novada Jauniešu dome

Jauniešu diena “BEZ PANIKAS” ir ikgadējs jauniešu vasaras pasākums, ko veido Ogres novada Jauniešu dome sadarbībā ar Ogres novada Izglītības pārvaldi, Ogres novada pašvaldību.

Vecumnieku Jauniešu apvienība

Sākot ar 2022. gada janvāri izveidota Vecumnieku jauniešu apvienību. Kopš tā laika izveidoti neskaitāmi daudz pasākumu. Jauniešu apvienībā ir 25+ aktīvi jaunieši, kas ne tikai organizē pasākumus, bet arī mācās vienlaikus.

Rūjienas vidusskolas pašpārvalde un Rūjienas Jauniešu centrs

Spēle "KO TU?" ir alternatīva ierastajām viktorīnām un prāta spēlēm. "KO TU?" ir izcils piemērs, kā apvienot un pasniegt akadēmiskās zināšanas, stundās apgūto, radot košu, spilgtu un modernu vidi.

Jauno producentu apvienība
2020. gadā Alūksnes novada jauniešu iniciatīvu projektu konkursā jauniešu grupa "Jauno producentu apvienība" iesniedza projektu "IzGAISMO Alūksni!", izveidojot unikālu un nebijušu pasākumu, ieskandinot Alūksnes pilsētas svētkus - iedzīvotāju kopīgu braucienu ar lampiņām izgaismotiem velosipēdiem.
Rūjienas jauniešu centrs

Katru gadu pavasarī Rūjienas jauniešu centra brīvprātīgie jaunieši organizē nakts trasīti apkārtējiem jauniešiem. Šogad tā notika Naukšēnos un tās mērķis bija iepazīstināt Rūjienas jauniešus ar Naukšēnu jauniešiem.

Attīstības platforma YOU+
Tuvojoties 2021. gada pašvaldību vēlēšanām, Attīstības platforma "YOU+" izstrādāja materiālu “Jaunā vēlētāja rokasgrāmata”, lai vienkopus apkopotu informāciju, kura nepieciešama jebkuram jaunietim, lai pilnvērtīgāk izprastu vēlēšanu procesus un pats galvenais - piedalītos 2021. gada pašvaldību vēlēšanās.
Attīstības platforma YOU+
Jaunatnes organizācijas "Attīsības platforma YOU+" jaunieši kopš 2021. gada otrās puses īsteno projektu ”Senioru mentoru tīkls”. Projekta mērķis ir sniegt atbalstu senioriem, kam tas visvairāk ir nepieciešams, vienlaicīgi iesaistot jauniešus, lai iemācītu viņiem atbildības sajūtu, empātiju, pacietību, vienlaicīgi apvienojot dažādas sabiedrības grupas, tādēļ projekta ietekme ir būtiska gan jauniešiem, gan senioriem.